Březen 2007


Mary Alice

29. března 2007 v 15:29 Zoufale manzelky
Susan

29. března 2007 v 15:28 Zoufale manzelky
Lynette

29. března 2007 v 15:24 Zoufale manzelky
Bree

29. března 2007 v 15:20 Zoufale manzelkyEdie

29. března 2007 v 15:16 Zoufale manzelky


zoufale manzelky

29. března 2007 v 15:08 Zoufale manzelky

O co jde v seriálu "Zoufalé manželky"?

Ulice Wisteria Lane, někde v americkém předměstí. Idylu ulice naruší sebevražda Mary Alice Young (Brenda Strong). Sousedé a přítelkyně Mary Alice jsou v šoku. Každý si klade otázku, proč to udělala. Jelikož všichni jsou přesvědčeni, že žila ve spokojeném rodinném životě se svým synem Zachem (Cody Kasch) a manželem Paulem (Mark Moses). Krátce po její smrti objeví její přítelkyně dopis, který Mary Alice dostala v den její smrti. A rozhodnou se "tajemnému" obsahu tohoto dopisu přijít na kloub. Susan Mayer (Teri Hatcher) po tom, co se s ní její muž před rokem rozvedl, kvůli své sekretářce, neměla žádný vztah. Na pohřebni hostině Mary Alice se Susan seznámí s novým sousedem Mikem Delfinem (James Denton). Bohužel tento atraktivní instalatér se nelíbí jenom Susan, ale také Edie Britt (Nicollette Sheridan). A časem se ukáže, že Mike není jen obyčejný instalatér. Takovéhle problémy Lynette Scavo (Felicity Huffman) už má za sebou. Během 6 let přivedla na svět 4 potomky. Dříve byla velmi cílevědomá a v práci slavila jeden úspěch za druhým, pak ale poznala svého nynějšího muže Toma Scava (Doug Savant) a pracovní shon vyměnila za péči o rodinu. Již šest let se pořádně celou noc nevyspala a musí zvladat své hyperaktivní chlapce, které jsou schopni v domě během 5. minut vše převrátit vzhůru nohama. Zatim co u rodiny Scavových je vše chaotické, u Van De Kampových má vše své místo. O to se stará Bree (Marcia Cross) se svým perfekcionalismem, kterým zbytek rodiny dohaní někdy až k šílenství. Její muž Rex Van De Kamp (Steven Culp) má už Bree přehnané "dokonalosti" dost a snaží se to řešit po svém. Také Gabriell Solis (Eva Longoria) žije v nešťastném manželství. Bezpochyby její manžel Carlos (Ricardo Antonio) je nejlepším zákazníkem v klenotnictví, ale přeci jenom zlato a diamanty ke šťastnému manželství nestačí. Carlos je velmi úspěšný Businessman a většinu času tráví v práci. A proto si Gabriell najde rozptýlení v 17letém zahradníkovi Johnovi (Jesse Metcalfe). Tento poměr zatím uspěšně tají, ale nebude to tvrat dlouho . . . . .

Z pohledu www.iprima.cz:
Neděle 14. 1. 11:00 Zoufalé manželky Vzpomínkové momenty na nejdůležitější uplynulé události, které se odehrály na Mysteria Lane. Speciál amerického seriálu . Hrají E. Longoriová, M. Crossová, F. Huffmanová, T. Hatcherová a další
Ve svém novém hezkém domku na předměstí Wisteria Lane má Mary Alice Youngová (Brenda Strongová) vše, o čem kdy snila a co ji mohlo učinit dokonale šťastnou... Přece jednoho krásného odpoledne v perfektně uklizeném obývacím pokoji přiloží pistoli ke spánku a zastřelí se.
Smrtí jedné z postav začíná nevídaně úspěšný americký seriál Zoufalé manželky, který se hned při premiérovém uvedení roku 2004 stal televizním fenoménem. Od té doby posbíral mnohá ocenění od porot odborných i diváckých - 3 Zlaté glóby, 6 cen Emmy, dalších 20 cen a přes padesát festivalových nominací.
Po neobvyklém uvedení do seriálu ovšem postava Mary z děje nemizí - po své smrti dál komentuje život v městečku, obdařena výsadou proniknout za zamčené dveře spořádaných domácností. Odkrývá skutečnou pravdu o svých přítelkyních, sousedech a zdánlivě poklidném soužití ve městě vůbec. A vypadá to, že jejich život rozhodně není tak perfektní, jak se zdá, a že každý ukrývá nějaké větší či menší tajemství...
Seriál si získal diváky na celém světě především neokoukanými příběhy, svěžím a vtipným pohledem na život současných žen a v neposlední řadě i výborným hereckým obsazením.
Susan Meyerová (Teri Hatcherová - známá jako Lois ze seriálu Superman) je rozvedená. Manžel ji po desetiletém soužití opustil kvůli sekretářce. Nyní je z ní sama na sebe odkázaná matka dospívající dcery, která stále sní o nové lásce (zejména o pohledném sousedovi Mikeovi).
Lynette Scavová (Felicity Huffmanová) zahodila kariéru a popřela všechny ambice, aby se stala dokonalou matkou a vychovala čtyři děti. Čeká jí návrat do hektické reklamní profese.
Bree Van De Kampová (Marcia Crossová - známá ze seriálu Melrose Place) je 18 let vdaná, ona i rodina jsou často na pokraji nervového zhroucení.
Gabrielle Solisová (Eva Longoria - známá ze sriálu Mladí a neklidní) je bývalá topmodelka, která má vše, co si kdy umínila. S bohatým manželem tvoří nejskvělejší pár z celého Wisteria Lane. Přesto rozehrává riskantní milostný románek s mladým zahradníkem.
Eddie Brittová (Nicolette Sheridanová) je rozvedená, emancipovaná, energická sběratelka mužských srdcí a je nejvyhlášenější svůdnice a predátorka rodinného štěstí v okruhu 5 kilometrů.
Dále hrají: Mike Delfino (Jamie Denton) - údajně ovdovělý instalatér, Tom (Doug Savant) - manžel Lynetty, Carlos (Ricardo Antonio Chavira) - manžel Gabriley, John (Jesse Metcalfe) - zahradník Gabriley a Carlose a Paul (Mark Moses)- manžel ovdovělé Mary Alice.
Marc Cherry ("The Golden Girls") je výkonným producentem a tvůrcem seriálu. Michael Edelstein ("Threat Matrix") a Tom Spezialy (The District", "Ed") jsou producenty, Kevin Murphy ("Reefer Madness") je koproducentem a Charles Pratt Jr. ("Melrose Place", "General Hospital") je odborný producent seriálu (Touchstone Television).
ZOUFALÉ MANŽELKY (DESPERATE HOUSEWIVES)
  • kultovní americký seriál
  • vysílán americkou televizí ABC od roku 2004
  • seriál získal 3 Zlaté glóby, 6 cen Emmy a dalších 20 ocenění a 55 nominací v anketách věnujících se televizní tvorbě
  • vysílání na Prima TV: od pondělí 4.9. - každé pondělí premiéra, reprízy od neděle 10. 9. každou neděli
Kristen Bell

29. března 2007 v 15:02 Kristen Bell
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Klikněte pro zobrazení původního obrázku


Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku


Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Klikněte pro zobrazení původního obrázku


Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Kristen Bell

herečka

narození:18.07.1980 Místo narození:Detroit, Michigan, USA Znamení: Rak

Veronika Mars

28. března 2007 v 16:08 Veronika Mars
jason_dohring05.jpg
http://veronicamars.osoba.cz/image/1493897
1000vm_s3promokristen.jpg1000vm_s1promo2.jpg3000vm_s1promo.jpg

Eva L.

28. března 2007 v 15:50 Eva Longoria
Eva Longoria
eva-longoria_net-usaweekend-2006apr9-outtakes12

Eva LongoriaEva LongoriaEva Longoria
img427/6562/3988878js3.jpg
Eva Longoria
eva-longoria_net-usaweekend-2006apr9-outtakes08Herci Eva Longoria a Jamie Foxx
Eva LongoriaEva LongoriaEva LongoriaEva Longoria


foto2

28. března 2007 v 15:22 Garrett Hedlund
Garrett Hedlund

Garrett Hedlund

28. března 2007 v 14:54 Garrett Hedlund
Photobucket - Video and Image HostingJ
Jméno: Garrett Hedlund
Přezdívky: G.Diddy, BigHed
GH.ic.cz přezdívky: Gary, Hed
Narozeniny: 3. září
Rok narození: 1984
Znamení: panna
Místo narození: Roseau, Minnesota, USA
Rodiče: Robert Martin Hedlund a Kristine Ane Yanish
Sourozenci: jedna starší sestra (Amanda) a jeden starší bratr (Nathaniel)
Bydliště: La, v appartment
Váha: 6'1 ˝
Vzdělání: horizontová Vysoká škola na severovýchodu Phoenixu
Sport: bruslení
Předchozí práce: model pro LL fazoli a mladistvý časopis
Současná profese: Herec
Záliby: zůstávat doma, vaření, lov

Autor: webmiss


Přeloženo z HD.com (zákaz kopírování). Zajímá-li Vás více koukněte do celkové Biografie. Photobucket - Video and Image Hosting

Celé jméno: Garrett John Hedlund
Garrett byl narozen 3.září, 1984 v Roseaue (Minnesota). Tam žil s jeho bratrem Nathanielem, sestrou Amandou a rodiči Robert a Kristine. Po nemnoho roků tam žili, nakonec se odstěhoval s matkou a sestrou do Arizony. Když Garrett byl starý 15 let, stěhoval se do Arizony, kde žil s jeho matkou a sestrou. Právě tam se rozhodl jít na vysokou školu, horizontová střední škola na severovýchodu Phoenix, Zůřastňoval se bruslení, zápasu a fotbalu. A vedle školy, dělal modela pro LL fazoli a mladistvý časopis. V věku 19, odešel z Laa. Splnil si velký sen a stal se hercem. Byl šťastný, přihlásil se na kurz do filmu ' Trója ' - představovat veliké herce jako Eric Bana, Brad Pitt, Orlando Bloom a Sean Bean. A to byl start Garrettova herectví. Po ' Tróje ' se stal vlmi úspěšným, Garrett byl také viděn ve filmu 'páteční noční světla' s jeho hrdisou z dětství Timem Mcgrawem a v roce 2005 je natočil film 'čtyři bratři' spolu s herci: Tyrese Gibson a Outkast zpěvák André Benjamin (André 3000). Teď je Garrett v Budapešti, v Maďarsku, v tomto okamžiku točí ' Eragon ' film založený na knize Christophera Paoliniho. V tomto filmu hraje Garrett věrného společníka na Eragonovích cestách.

Stojí jistě za připomínku, že ačkoli se to nezdá, je Garrett Modrooký blonďák.

Garrett natočil již 4 filmy a točí pátý. Jeden z nich však ani nebyl uveden do kin. Někteří tedy znají garretta pouze jako aktéra ve filmu Eragon.
Aktuálně:(aktualizová
no 24.8.06)Garrett právě točí film "Gorgia Rule"

Troy
murtagh +.jpg
murtahg1.jpg
murtagh2.jpg

fourbrothers1.jpg
eragon_wall_1024-5.jpg
Eragon - cool Murtaghovo foto.jpg
Fotka se otevře v novém okně
5800389.jpg
Fotka se otevře v novém okněgarret.jpg
garrett1.jpg
garrettand ed.jpg
ifi171rj.png
Jackie5.jpg
ostatní - s Bloomem a Beanem.jpg
GarrettHedlund.jpg
murtagh.jpg
Premiéra - Friday night lights.jpg
Světla páteční noci - v dresu.jpg
Fotka se otevře v novém okně
Trója - Patrokles.jpg
Trója - volná chvilka.jpg
shipboard.jpg

Garrett Hedlund
Garrett HedlundAkon

27. března 2007 v 16:28 Akon
Obrázek “http://www.discofever.cz/djcentrum/eshop/images/Akon%20&%20Eminem%20-%20Smack%20That.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
http://www.evropa2.cz/data/sharedfiles/Souteze1/Akon/Akon.jpg

Sasa Rasilov

27. března 2007 v 16:18 Sasa Rasilov
Saša Rašilov (III.) se narodil v Praze na Zbraslavi 26. 7. 1972 ve filmové rodině (otec kameraman, dědeček herec, sestra i bratr se také objevují u filmu). Studoval na pražské konzervatoři, hudebně-dramatickém oddělení. Po absolvování konzervatoře přešel na herectví na pražské DAMU (1990-94). Už v prvním ročníku studia na DAMU začal ve Studiu GAG Borise Hybnera (zde také působil a učil se v letech 1991-1993). Během studií herectví prošel mnoha divadly. Hrál v Divadle Na zábradlí, v Divadle v Řeznické, stal se také stálým členem souboru Národního divadla (2002, Cyrano z Bergeracu, Lakomec, Král Jindřich IV, aj.), v Divadle E. F. Buriana a v Divadlo Komedie, kde hraje dodnes.

Kromě vystupování v divadle má Saša na kontě už přes dvacet televizních rolí. Začínal jako dvacetiletý v Hřebejkově filmu "Šakalí léta", kde si zahrál Peterku. O tři roky později následovala pohádka "Kouzelný měšec" (role prince). Jeho výraznější role však přišly až na počátku 21. století. Zahrál si v pokračování Nemocnice na kraji města po dvaceti letech syna J. Abrháma (postava Arnošt Blažeje), ve filmech "Milenci a vrazi", "Duše jako kaviár" a "Román pro ženy". Kromě filmů hraje i v obou sériiích "Rodinných pout" (2004) a stejně tak se objevil i v jejich pokračování nazvaném "Velmi křehké vztahy" (2007). Mihl se i v sérii bakalářských příběhů "To nevymyslíš". Jistou má i jednu z hlavních rolí v pokračování filmu "Duše jako kaviár", které uvidíme v říjnu 2007.

Saša si udělal dobré jméno i v oblasti dabingu. Začínal dabovat postavičku Mickey Mouse a dnes jako jediný může v ČR kresleného myšáka dabovat. Kromě Disneyho postavičky lze jeho hlas slyšet v prvních třech dílech Star Wars (postava Obi-Wan Kenobiho), ve filmu Karlík a továrna na čokoládu namluvil postavu Willy Wonky (J. Depp) nebo v animované pohádce Roboti hlavní postavu Rodneyho. Za dabing dokonce získal i ocenění, v roce 2003 obdržel prestižní Cenu Františka Filipovského za film Tápající. Dnes je jedním z nejvíce obsazovaných daberů u nás.

Jeho manželkou je herečka a autorka divadelních her Vanda Hybnerová, se kterou má 2 dcery, Josefínu a Antonii.
Saša Rašilov

Zlomený prst na levé ruce Saši Rašilova (34) udělal všem čáru přes rozpočet.

Sestry Jitka a Kateřina Bártů mají co dělat. Scenáristky seriálu Rodinná pouta okamžitě musí upravit děj tak, aby odpovídal zranění Rašilova, tedy ing. Jana Skály.
Saša si komplikovaně zlomil prst při zkoušce hry Revizor. Zranění "mužně" podcenil a z divadla zamířil rovnou na natáčení Rodinných pout. Ruka ale protestně otekla a rozzlobený lékař nařídil sádru a přísný klid.
"Pan Rašilov měl točit od včerejška, ale kvůli jeho zranění se práce o týden odložily. Paní Bártů přepíšou scénář a vymyslí do něj důvod, proč se Jan Skála objeví se sádrou na ruce. Diváci o nic nepřijdou," prozradili lidé ze štábu.
Saša Rašilov sám však mobil nezvedá.
Obrázek “http://i-divadlo.cz/foto/nd_revizor04.JPG” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://1.im.cz/super/img/photo/00/65/64-article_v.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://1.im.cz/super/img/photo/02/91/21-article_h.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://1.im.cz/super/img/photo/02/84/83-article_v.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://redakce.atlas.cz/edition_files/images/82/535582.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://1.im.cz/super/img/photo/03/10/15-article_h.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Saša Rašilov

Tom Cruise

27. března 2007 v 16:08 Tom Cruise

Sandra Bullock

27. března 2007 v 16:07 Sandra Bullock
Sandra Bullock 65886 Sandrabullock070 122 74lo
Sandra Bullock 65643 Sandrabullock088 122 99lo
Sandra Bullock Sandra Bullock
Sandra Bullock Sandra Bullock 031
Sandra Bullock 91612-1091880380
Sandra Bullock Sandra Bullock2
Sandra Bullock Sandra002
Sandra Bullock Sandra Bullock
Sandra Bullock Pretty

Sandra Bullock


Simple Plane

27. března 2007 v 16:07 Simple Plane


Eragon2

21. března 2007 v 16:55 Eragon

Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
mapa_6.jpg
mapa_4.jpg

Image Hosted by ImageShack.us

Keira Knighthey

19. března 2007 v 19:04
Datum narození: 26.03.1985
Místo narození: Teddington, Middlesex, Anglie
Znamení: Beran

Herectví se věnuje od dětství. Keiře byly pouhé tři roky, když poprosila svého otce, herce Willa Knightleyho a matku, scénáristku Sharman Macdonaldovou, aby jí pomohli sehnat agenta. Poprvé si zahrála v televizním dramatu Royal Celebration, když jí bylo osm let. Hrála po boku Minnie Driverové a Rupperta Gravese.
Upoutala pozornost postavou nadšené fotbalistky Jules Paxtonové, za jejíž ztvárnění ve sportovní komedii Blafuj jako Beckham (r. G. Chadhaová) získala Cenu londýnských filmových kritiků pro novou herečku a Cenu za herecký výkon ex aequo na MF ženských filmů v Bordeaux.
V Hollywoodu se prosadila rolí guvernérovy dcery Elizabeth Swannové v divácky úspěšném dobrodružném snímku Piráti z Karibiku - Prokletí Černé Perly (2003, r. G. Verbinski). Účinkovala v krátkých filmech Deflation (2001, Splasknutí; r. Roger Ashton-Griffiths) a New Year's Eve (2002, Silvestr; r. Colin Spector).
Přestože v době natáčení filmu Piráti z Karibiku - Prokletí Černé Perly oslavila teprve 18. narozeniny, má na svém kontě už několik významných filmů.

Jako Jackie Priceová zazářila roku 2005 ve filmu režiséra Johna Mayburyho, Svěrací kazajka (The Jacket), kde si zahrála po boku Adriena Brodyho. Keira Knightleyová četla scénář Svěrací kazajky, když v Dublinu točila roli Guinevry ve středověkém akčním dramatu producenta Jerry Bruckheimera Král Artuš: "Byl to vzrušující, kreativní scénář a role, kterou jsem ihned přijala", vzpomíná Keira.

Ve stejném roce se dále objevila v roli Elizabeth ve filmu režiséra Joe Wrighta Pýcha a předsudek, za kterou byla nominována na Oscara a Zlatý glóbus v kategorii nejlepší herečka. (režie Joe Wright). Pokračovala rolí modelky Domino Harvey, která opustí svou kariéru a stane se lovkyní lidí v akčním dramatu režiséra Tonnyho Scotta, Domino.
Roku 2006 si znovu zahrála roli Elizabeth Swannové ve snímku Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže. Stejně jako v Pirátech z Karibiku: Prokletí Černé Perly, se zde po jejim boku objevil Johnny Depp a Orlando Bloom. V současné době je hotové již třetí pokračování, které se do kin dostane příští rok. Během přestávky při natáčení druhého a třetího dílu Pirátů z Karibiku odletěla do západní Evropy, kde natočila romantické drama Silk a další snímek Joea Wrighta - Atonement.
Obrazek

000156096.jpg
000156089.jpg
000156080.jpg
000156070.jpg //<![CDATA[ setImgWidth(); //]]>
000156063.jpg
000156049.jpg
000156046.jpg