Britney Spears

10. března 2007 v 21:32 |  Britney Spears
Dcera Lynne, učitelky na základní škole, a Jamieho, pracovníka ve stavebním průmyslu. Od čtyř let zpívala v místním kostele. V osmi letech Britney odjela do Atlanty na konkurz do Disneyova Mickey Mouse klubu (Mickey Mouse Club). Tam sice tehdy neuspěla, protože tvůrci tohoto pořadu ji považovali za příliš mladou, než aby v něm mohla vystupovat. Přesto si jí všiml jeden z producentů a pomohl jí najít agenta v New Yorku.
Doprovázená matkou a mladší sestrou strávila Britney několik letních prázdnin studiem v Professional Performing Arts School. V roce 1991 si zahrála v broadwayském představení Ruthless nastudovaném podle thrilleru The Bad Seed z roku 1956. V jedenácti letech se úspěšně stala členkou Disneyova Mickey Mouse klubu.
Na sezony roku 1993 a 1994 bydlela v Orlandu na Floridě, kde si zahrála v dětské show jako například tehdy dvanáctiletí Justin Timberlake a Joshua "JC" Chasez - nynější členové skupiny 'N Sync a dále třeba Nita Booth (Miss Virginia 1998) nebo Ryan Gosling z Mladého Herkula.
Po zrušení Disneyova Mickey Mouse klubu začala chodit na střední školu doma v Luisianě. Po roce studia začala toužit znovu po vystupování a vrátila se zpět do New Yorku. Kde se seznámila s producentem Ericem Fosterem Whitem, který dříve pracoval s Boyzone, Hi-Five a Whitney Houston. Stále pokračovala ve středoškolském studiu za pomoci soukromých učitelů.
Začátkem roku 1998 bylo Britnino první album hotovo. Do obchodů se dostalo v lednu (...Baby One More Time) a to byl pro Britney osudový okamžik - bleskově se vyhouplo do čela snad všech světových hitparád.
Získala si fanoušky také dobrou marketingovou strategií, když zpívala v supermarketech a nechala zřídit bezplatnou telefonní linku, na níž se hráli její písně. Její vzhled školačky, blonďaté culíky a těsný svetřík ve videoklipu Baby One More Time si našel okamžitě milióny fanoušků.
T tak se mi dnes potvrdila má domněnka, že se s Britney něco děje! Měla jsem již dříve pocit (a byl správný), že jsem zaslechla něco o nových výstřelkách Britney Spears! A je to pravda Britney se už asi doopravdy zbláznila, protože si ve své neutěšené situaci a zřejmě ve stavu totálního stavu zoufalství (budeme věřit, že v tom drogy ani alkohol nesehrály žádnou roli) kvůli rozvodu a tahanicím o děti oholila své krásné vlasy úplně dohola.britko2Dějištěm nejnovější výstřednosti byl kadeřnický salon Esther´s Haircutting Studio v kalifornském San Fernando Valley. Majitelka tohoto salonu Britney oholit odmítla (nechtěla být kvůli jejím rozmarům případně popotahovaná po soudech) a proto se Britney musela oholit sama.britkoPo ukončení jejího výtvoru však pochopila, že to nebyl úplně tak skvělý nápad a zbyly jí pouze oči pro pláč! Co naděláme? Nic..sundáme její plakáty ze stěny a necháme svůj idol obdivovat skinheady. Britney je a bude stále ikonou, otázkou je pro jaké publikum…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama