Justin Timberlake

10. března 2007 v 19:01 |  Justin Timberlake
Datum narození: 31.01.1981
Místo narození:
Memphis, Tennessee, USA
Znamení: Vodnář
Justin od malička miloval zpívání a tancování. Soutěž "Dance Like New Kids On The Block", vyhrál jako malé dítě. Poprvé se v televizi objevil v jedenácti letech v show "Star Search"

Obrovský zlom v kariéře přišel v roce 1992, kdy mu byla nabídnuta šance pravidelně vystupovat v Disneyově "Mickey Mouse Club". Po dvou letech vystupováni dokázal velmi dobře zapůsobit. V pořadu se potkal s budoucím spolupracovníkem z *NSync Joshua Scottem Chasezem a s dalšími osobnostmi.

Po ukončení vystupování v Mickey Mouse Clubu se připojil k nové chlapecké skupině. Společně tedy s Kirkpatrickem, Chasezem, Joey Fatonem a Lance Bassem vytvořili skupinu *NSync. Po značných úspěších se koncem devadesátých let podařilo *NSync prorazit i v amerických hitparádách s veleúspěšným albem "Strings Attached and Celebrity".

K obrovskému růstu jeho popularity mu velmi pomohl románek s popovou královnou Britney Spears. V jednu dobu se pár objevoval ve všech světových médií a byl nazýván královským párem popu. Ačkoliv jejich vztah dlouho nevydržel, popularita obou se díky jejich vztahu drží dodnes.

V současné době se Justin rozhodl pro sólovou kariéru. Jeho prvním sólovým albem je "Justified". Justin má také vlastní organizaci "Justin Timberlake Foundation" pro podporu výuky hudby na školách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama