Lucie Vondrackova

11. března 2007 v 9:34 |  Lucie Vondrackova
Vondráčková: válka tety s neteří
Obě dvě jsou známé české zpěvačky, obě slaví se svými skladbami i alby úspěchy, obě nesou stejné příjmení - ale tím veškerá podobnost končí. Jinak si totiž Helena Vondráčková a její neteř Lucie Vondráčková nemohou přijít na jméno. Jejich spor se táhne už dlouho a vlastně je logickým vyústěním sporu mezi Helenou a jejím bratrem Jiřím (otcem Lucie). Ten se spolu se svými nejbližšími ostře postavil proti osobě Martina Michala. Helena ale na doporučení a rady svých příbuzných nedala a své srdce plně věnovala tomuto kontroverznímu muži. I za cenu toho, že se rozhádá se zbytkem rodiny. A protože mezi Lucií a Janem je vztah dobrý, je jasné, že budou stát spolu na jedné straně barikády proti tetě Heleně.

Obvinili mne ze zločinného spolčení

"Nedivte se, že je Lucka na Helenu naštvaná. Já mám svoji sestru Helenu rád, ale když mne onehdá pozvali na policii a tam mne od ní a od jejího manžela čekalo obvinění z 55 trestných činů - včetně tak absurdních, jako je zločinné spolčování - nemůžete se mému a Lucčinu postoji divit," říká Jiří Vondráček.

Anketa Bleskově

Kdo je podle vás v právu?

Lucie s otcem JiřímKdo je podle vás v právu? - Lucie s otcem JiřímHelena s manželem MartinemKdo je podle vás v právu? - Helena s manželem MartinemPravda je někde uprostředKdo je podle vás v právu? - Pravda je někde uprostředVondráčkovi jsou mi ukradeníKdo je podle vás v právu? - Vondráčkovi jsou mi ukradení
Helena Vondráčková s Martinem Michalem svoji neteř v lásce nemají. - Zdroj: Korzo
A Lucie, známá svým smyslem pro humor a neustále veselou náladou, samozřejmě pojímá "boj" s tetou po svém. Před nedávnem tak učinila na jedné párty, kde zpívala písničku. "Kdybych náhodou zapomněla text, není to dědičné, může za to časový posun po mém návratu z New Yorku," rýpla si do situace, kdy Helena Vondráčková pohnojila zpěv německé státní hymny tím, že zapomněla její slova. Škodolibou radost neskrývala ani z toho, že v poslední době sbírá jedno ocenění za druhým (platinová deska za album Boomerang, a křišťálováu deska za 300 000 prodaných nosičů u firrmy Tommü Records), a své tetě pěkně šlape na paty. Vždyť se na Českém slavíku umístila jen o jednu příčku níže!

Lucie je nevychovaný spratek

A co na to říkají Helena s manželem? "Lucie je nevychovaný spratek, co víc k tomu říci," řekl Martin Michal. "Neměla ani tolik slušnosti, aby Helenu pozdravila, když se potkaly na Slavíkovi. Nemusela jí gratulovat k bronzu, nemusela ani zdravit mne, ale svojí tetě alespoň ahoj říct mohla. Mladší by měl přece zdravit staršího. Je to zkrátka otázka výchovy a inteligence," uzavírá Martin Michal svůj názor, který sdílí i jeho žena Helena.
Prolomí se někdy ledy, nebo bude Vondráčkovic rodina navěky rozložena neustálými hádkami, soudními spory a vzájemným pošťuchováním?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vero-nika vero-nika | Web | 16. dubna 2007 v 18:46 | Reagovat

čau máš pěkný blog dělám si svůj tak se  na něj někdy koukni ,ale ted jsem sním začala..pa

2 martas martas | 17. dubna 2007 v 16:24 | Reagovat

jj rada se podivam uz se tesim :-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama