dj tiesto

16. června 2009 v 19:59
Dj tiesto

Narodil se 17. ledna 1969 v městě Breda v Holandsku.
S gramofony se seznámil velmi záhy - hrát začal ve 14ti letech. Ale trvalo mu poměrně dlouho než se výrazněji prosadil. Začátky jeho opravdové kariéry lze vysledovat ve druhé polovině osmdesátých let. Zajímavé je, že zpočátku sklízel větší úspěchy v zahraničí, než doma v Holandsku.
Jeho čas měl teprve přijít. Tiësto se ovšem nespokojil jen s hraním, měl mnohem vyšší ambice a začal také komponovat vlastní hudbu. Nechal si proto postavit své studio, kde realizoval vlastní hudební nápady a kde také vznikaly jeho první nahrávky.
Tiëstova popularita vytrvale rostla a na přelomu loňského a letošního roku se dopracoval až na samý vrchol DJského Olympu.
Proč je vlastně tak populární? Trance v jeho podání je nesmírně emotivní. Nad svižnými rytmy se klenou melodie, při kterých se vám tají dech. Častými nájezdy umí vygradovat atmosféru tak, jako snad žádný jiný dj. To všechno ještě umocňuje Tiëstova osobnost, síla a pozitivní energie, která vyzařuje nejen z muziky kterou hraje, ale i z něho samotného. Posloucháte-li Tiësto, zapomenete na všechno kolem. Tiësto je také velmi uznávaným remixerem.
Tiësto hrál už snad ve všech významných klubech po celém světě.
Dosavadním vyvrcholením kariéry je bezesporu skutečnost, že byl zvolen nejlepším dj na světě v anketě prestižního časopisu DJ Magazine Top 100 DJ''s. Ve Spojených státech byl vyhlášen za nejlepšího zahraničního dj. A začátkem května letošního roku uspořádal koncert na fotbalovém stadionu v Holandsku pro 25 000 lidí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MartíínQa MartíínQa | Web | 22. července 2009 v 12:05 | Reagovat

Mooc hezu bloG..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama